Yaz tatilinde arkadaşıyla beraber yakınlarda bulunan yazlık bir villaya gidiyorlar. Burada arkadaşının ateşli dul teyzesine aşık olan genç erkek kadını güldüren konuşmalar yaparak onu etkilemeye çalışıyor. Olgun kadının ise bu genç erkekte gözü vardır. Arkadaşının sevgilisinin yanına gitmesiyle evde baş başa kalıyorlar.

Birlikte salonda uzun süreli vakit geçiren kadın bir süre sonra genç adama cinsel sohbetli konulardan bahsediyor. Genç adam arkadaşının dul teyzesinin ne kadar ateşli olduğunun farkına varıyor. Onu sikmek için heyecanlanan genç adam bir süre sonra arkadaşının ateşli dul teyzesinin yarı çıplak kıyafetle yanına gelmesiyle hemen onu kucağına alarak yatak odasına götürerek yatakta onun üzerine çıkıp dudaklarına yapışıyor.

Amcığı sıcak bir şekilde yanan dul teyze ise genç adamın kalkmış penisinin bir an önce içerisinde gezinmesini istiyor. Bir şekilde pantolonu indiren dul olgun milf kadın onu dudakları arasına alıp yaladıktan sonra genç adamın içerisine girmesine izin vererek burada birlikte olmaya başlıyorlar. Arkadaşı gelmeden bir an önce onun teyzesini düzen erkek onunla beraber tecrübe dolu bir sikiş filmine imza atıyor.

Kategoriler:

Alt Yazılı, Dul Milf, Yabancı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar
  Metin 1 sene önce

  Böyle kadınlar benim karşıma neden çıkmıyor hatun çok iyi tatmin olmuş. Ben onun bacak arasından abanarak hızlıca baskıyı kurup sikmek isterdim.

  • avatar
   Nuran 1 sene önce

   Gerçek düşüncelerini mi yazıyorsun yoksa fantezi olsun diye mi, eğer doğruyu söylersen bende teyzemi sana siktirecem.