Olgun kadın arkadaşının evinde iken onun özel cinsel oyunlarını göstermesiyle azmıştır. Koleksiyonun içinde kalın ve uzun vibratörü eline alarak uzun süre inceler. Ancak ortamın müsait olmaması nedeniyle bir türlü kendi üzerinde denemek istese de deneyemez. İçinde ukde olarak kalan bu arzusunu gerçekleştirmek isteyerek eve döner.
Evin içinde her bir noktayı araştıran olgun kadın sonunda vibratöre benzerliği ile amını sulandıran uzun bir salatalık bulur. Sebzeler ile arası artık daha iyidir. Yatak odasına geçerek boyunu metre yardımıyla santimlerle ayırıp içine sokmaya başlar. Bu sırada içeri gelen kocasıyla göz göze gelir. Erotik deneyini açıklarken oldukça zorlanmıştır. Bu onun sex yapmasına engel değildir, kocasının uzun yarağından vazgeçemez. Harekete geçerek deneyinin geri kalan kısmını kocasıyla tamamlar.

Kategoriler:

Dul Milf, Erotik, Mastürbasyon

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • Sevgül 1 sene önce

  Her santimetresi beni de azdırdı. Kadınların aslında önemsiz gibi görünen önemli konularından biri penisin boyutu. Kim ne derse desin uzun yarak daha fazla zevk veriyor.

  • Anıl 1 sene önce

   Bence sende onun kadar azgınsın bir fırsatını bulsan kadının gösterdiğinden daha fazlasını alırsın.

   • Gerdanlık 1 sene önce

    Kadına kocası yeterli ilgiyi göstermiyor. Yapay penis alacak parayı da vermiyor. Ev hanımı ne yapacak bir yere kadar sabreder sonunda kendi çözümünü bulmuştu. Bence erkek o kadını sikmemeli.