Mavi etekli genç komşusu kapıda kalarak komşusundan yardım istiyor. Adam ise kapıyı açmak için harekete geçerek kapıyı açıyor ama mavi etekli genç komşusunun seksi kalçaları karşısında kendisini tutamıyor. Onun böylesine diri göğüsleri ve kalçalarının olması ilgisini çekiyor. Kadının isteğiyle beraber harekete geçerek burada ilişkiyi üst boyutlara taşıyorlar.

İnsanların görmelerine bile aldırış etmeyen genç kız komşusu olan erkeğe kalçalarını göstermekte ısrarcı oluyor. Hemen eteğini yukarıya doğru kaldıran kız göğüslerini çıkararak onu etkilemeye başlıyor. Kapı önünde kıza oral seks yaptıran komşu ise bu durumdan oldukça memnun. Usta bir şekilde oral seks yapan kızın kalçalarını önüne alan erkek hemen onun am kısmına sıkıca bastırarak sikmeye başlıyor. Bu anlarda zevk çığlıkları atan kız daha önce böyle heyecanlı seks yapmadığını söylüyor.

İkili bir süre kapı önünde bu sikişmeleri yaşadıktan sonra büyük bir zevkle boşalmaya başlıyorlar. Bir süre sonra evin içerisine giren çift burada yaşadıkları beraberlikleri devam ettirmeyi düşünüyorlar. Gerçek bir amatör etkileyici kız bu konuda tecrübeli olduğunu komşusuna kanıtlamayı başarıyor.

Kategoriler:

Amatör, Erotik, Full 4K HD

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • Fazilet 1 sene önce

  Uzanıp ellemek istiyorum kocamın yarağına ama uyandırınca kızıyor. Yardımcı olacak erkekler ulaşın ama sakin olanlar lütfen.

 • Ateşli Karizma 1 sene önce

  Son zamanlarda gördüğüm en seksi kadın böyle sevgilim olsun onu bir an bile bırakmam kadında seksilik desen var güzellik desene var seks konusunda tecrübeli daha ne isterim. Ayakta bende seks yapmak istiyorum böyle duvara yaslayıp kalçaları arasından kalın yarağımı sokup boşalmak.

  • Mücella 1 sene önce

   Yorumda çok azgın şeyler yazıyorsunuz gerçeğe gelince fıs çıkıyor. Lütfen gerçekten yapabileceklerinizi yazın da aradan kolay seçim yapalım sonra hayal kırıklığına uğruyoruz.

 • Metin 1 sene önce

  Bayıldım kadının kalçalarına of onu duvara ben yaslayıp becermek isterdim.

 • Tolga 1 sene önce

  Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi mavi elbisesiyle kadının kalçaları etkileyici büyük göğüsleride güzel tam benlik.