Ön bahçede büyük göte çakıyor

Dul kadın sekreter olarak çalıştığı ofiste erkekler tarafından arzulanan birisi halinde gelmişti. Hepsinin hayallerini süsleyen büyük götlü seksi hatun son dakikada büyük bir sürpriz yaptı. Birlikte çalıştığı erkekler yerine temizlik için gelen hizmetçi adamla gizliden buluşarak evine götürdü. Müstakil evinin ön bahçesinde sandalye üzerine domalarak erkeğini azdırdı. Şanslı olduğunu düşünen adam dul kadının taze götünün kokusunu derince nefes alarak içine çekip bıraktıktan sonra cinsel organını yerleştirdi. Yeni yılın ilk kaçamağını dul kadınla yapan hizmetçi adam sekreter kadın ile birlikte olma hayalini kuran erkeklerin yerinde de sikerek boşaldı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar
  Timuçin 1 sene önce

  Bazı hayallerimin başka erkekler tarafından yapıldığını görünce içim acıyor. Keşke kadının yuvarlak götünün arkasındaki ben olsaydım. O zaman işte nasıl sikilir herkese gösterirdim.

  • avatar
   Camcı 1 sene önce

   Sen korkak olmaya devam edersen başkaları siker sen böyle bön bön izlersin. Kendi amatör porno filmini çevir sonrasında bak kimler senin ayağına geliyor seks yapmak için.