Zenci yönetmen dublör kızı yatakta bağırttı

Yönetmenlik yapan zenci erkek senaryolarını yazdığı filmlerde dublör olarak rol verdiği genç kızı evine almıştır. Sabah erkenden uyanıp kahvaltı hazırlayan kız ise zenci yönetmenin odasına girdiğinde beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Penisin direk gibi dimdik duruşunu kapıdan öylece seyreder. Odaya gelmeden önce kendisi de tatmin olmaya çalışmış hatta amını parmaklayarak yarım bırakmıştır. Hazır halde duran penisin yanına giderek heybetinden etkilenir. Yatağın üzerine uzanmasını isteyen zenci erkek genç dublörü bağırtarak becerir.

Yatakta genç kızın bacaklarını kendisine doğru çekerek kalın penisi hızlıca onun içerisine sokup çıkmaya başlıyor. İçerisine giren zenci penisiyle ne hale uğradığını şaşıran kadın bu anlardan müthiş zevk aldığını söyleyerek kaliteli bir yönetmenle film çekiyor.

Kategoriler:

Hardcore, Vip 2019, Zenci

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Berke 1 sene önce

  Yuvarlak kalça sikiş en sevdiğim pozisyonda gerçekleşiyor. Harika ötesi denemek isteyenler için özel yazlık evini açabilirim.

 • avatar

  Kalın penise oral seks yaparken kadın kendisinden geçmiş, beğenerek izledim güzel görünüyor.

  • avatar
   Meryen 1 sene önce

   Berke sana nasıl güvenebilirim bende yalnız yaşıyorum denizin ortasında tek başına fırtınayla savaşan gemi gibiyim. Sığınacak güvenli limanım olur musun.